&ev=3DPageView&noscript=3D1" />

Roheline tuli headele tehingutele!

Tule tutvu kodutehnika trendide ja meie poolt esindatavate tootjatega. Kodutehnika spetsialisti ja maaletoojana teeme kõik, et Sinuni jõuaks parim tehnika parima hinnaga. Valik, mida siin näed, täieneb iga päevaga.

Hakka püsikliendiks!

Rivo Tolli

Hulgimüük
Juhatuse liige
rivo@greentek.ee

Arvi Palutaja

Hulgimüük
Juhatuse liige
arvi@greentek.ee

Jüri Ellen

Hulgimüük ja eksport
Juhatuse liige
jyri@greentek.ee

Kairi Tali

Müügiassistent
kairi@greentek.ee

Maret Nurme

Integreeritava tehnika müügijuht
maret@greentek.ee

Tartu esindus

Annela Tiks

Lõuna-Eesti piirkonnajuht
annela@greentek.ee

Kerstin Aare

Integreeritava tehnika tootespetsialist
kerstin@greentek.ee

Asukoht

De Dietrich esindussalong

Laulupeo 2
Tallinn 10121
Harjumaa
Tel: 602 2400
E – R kl 10 – 18
info@greentek.ee

Integreeritava tehnika esindussalong Tartus

E-Kaubamaja, Tehase 16, Tartu
E-R 10-18
tel. 740 5054
tartu@greentek.ee
Meie integreeritava tehnika valikuga saab iga soovija lähemalt tutvuda esindussalongis!

Lao asukoht

Ferroline/AMVL, Sinikivi 9, Rae vald, Harjumaa, avatud E - R kl 9 - 18

 

Edukaima uustulnuka tiitel ON24 tarnijate hulgas

ON24 Sisustuskaubamaja jagas tunnustust oma tarnijatele. 2015 aasta EDUKAIM UUSTULNUK on Greentek Hulgikaubandus OÜ. Täname ON24 AS tunnustuse eest ja proovime taset hoida.

Veel uudiseid

Kataloogid

KataloogidKataloogid kodutehnikale. Siit leiate mitmed meie esindatavate kaubamärkide kataloogid.

Online tellimiskeskus

Online tellimiskeskus